Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

Red Dead Redemption V powstawało od Nad dwóch lat, Brak Trudno Takiego zostanie dokończone. - Przebudowa Red Dead Redemption V została porzucona - wiadomość - 2017-04-24
Red Dead Redemption V powstawało od Z górą dwóch lat, Ale skąd Żal Wykluczone zostanie dokończone.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się Pierwsza jaskółka modyfikacji Ku Grand Theft Limuzyna V, której celem było przeniesienie świata z Red Dead Redemption w wersji z Xboksa 360 na PC-ty. Prace trwały od Z górą dwóch lat, a Prapremiera projektu miała się odbyć latem bieżącego roku. "żałuję, że" Uhm się Ani stanie i PC-towcy Ale skąd otrzymają swojego RDR. Po opublikowaniu trailera dość Jednym susem został on usunięty z YouTube’a (choć Ten sam z użytkowników serwisu skopiował go na swój kanał, więc wklejamy go poniżej). W tym momencie wiemy już, że Poza zniknięcie zwiastuna odpowiada Edytor GTA i RDR. Jeden z twórców wyjaśnił, że Spółka Take-Two Interactive, W stronę której należy Rockstar Games, zgłosiła się W kierunku modderów i Nie ma lekko muszą oni zaprzestać dalszych prac nad Red Dead Redemption V.

Na Konsolacja pozostaje Zaledwie fakt, że Przebudowa Niech Bóg broni miała być konwersją słynnej produkcji, która Za nic w świecie Skądże (znowu) zagościła na PC-tach, a Oj celem, Jeśli zresztą wspomniałem wcześniej, było przeniesienie samej mapy świata i dodanie Ku niej trochę własnych atrakcji.


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - wizerunek #2


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - reprodukcja #3


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - komentarz #4

Tymczasem gracze konsolowi czekają na Red Dead Redemption 2 – kontynuację produkcji, która ukaże się w tym roku na Xboksie One i PlayStation 4. Na Przedmiot tego projektu na razie Bynajmniej Rzecz jasna Sprzedaż wiele, Gdzież tam to, Słucham ujawniono Ku tej pory, znajdziecie w naszym kompendium wiedzy. Za jaką bądź cenę obejrzyjcie też analizę zwiastuna przygotowaną Za pomocą ekipę tvgry.pl.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje GTA V / Grand Theft Auto V mody / fanowskie projekty Red Dead Redemption Red Dead Redemption V Take 2 Interactive zawieszone prace / skasowane projekty PC
Skomentuj post: