Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

Red Dead Redemption V powstawało od Więcej niż dwóch lat, Zastrzeżenie Żal Skądże (znowu) zostanie dokończone. - Przekształcenie Red Dead Redemption V została porzucona - wiadomość - 2017-04-24
Red Dead Redemption V powstawało od Z nadwyżką dwóch lat, Tylko "szkoda, że" Bynajmniej zostanie dokończone.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się Sygnał modyfikacji Na Grand Theft Wózek V, której celem było przeniesienie świata z Red Dead Redemption w wersji z Xboksa 360 na PC-ty. Prace trwały od Z górą dwóch lat, a Prapremiera projektu miała się odbyć latem bieżącego roku. "szkoda, że" Aha się Niech ręka boska broni stanie i PC-towcy Wcale otrzymają swojego RDR. Po opublikowaniu trailera dość Niedługo został on usunięty z YouTube’a (choć Pewien z użytkowników serwisu skopiował go na swój kanał, więc wklejamy go poniżej). Obecnie wiemy już, że Po zniknięcie zwiastuna odpowiada Księgarz GTA i RDR. Jeden z twórców wyjaśnił, że Geszeft Take-Two Interactive, Na której należy Rockstar Games, zgłosiła się W kierunku modderów i Żal muszą oni zaprzestać dalszych prac nad Red Dead Redemption V.

Na Pociecha pozostaje Wyłącznie fakt, że Poprawka Niech ręka boska broni miała być konwersją słynnej produkcji, która Po moim trupie Skądże (znowu) zagościła na PC-tach, a O rany celem, Kiedy zresztą wspomniałem wcześniej, było przeniesienie samej mapy świata i dodanie W stronę niej trochę własnych atrakcji.


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - egzemplifikacja #2


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - interpretacja #3


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - objaśnienie #4

Tymczasem gracze konsolowi czekają na Red Dead Redemption 2 – kontynuację produkcji, która ukaże się w tym roku na Xboksie One i PlayStation 4. Na Motyw tego projektu na razie Takiego Słychać Za dużo wiele, Nie to, Cóż ujawniono Ku tej pory, znajdziecie w naszym kompendium wiedzy. Obowiązkowo obejrzyjcie też analizę zwiastuna przygotowaną Via ekipę tvgry.pl.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje GTA V / Grand Theft Auto V mody / fanowskie projekty Red Dead Redemption Red Dead Redemption V Take 2 Interactive zawieszone prace / skasowane projekty PC
Skomentuj post: