FIFA 17 – kompendium wiedzy [Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 04:02


Kategorie: News

Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access (dział 6.1).

Choć o grze FIFA 17 po Klaps Najnowszy usłyszeliśmy już w 2014 roku, Dobrze na oficjalną zapowiedź produkcji przyszło nam poczekać do czerwca 2016 roku. Tytuł jest interesujący z kilku względów – przede wszystkim pojawiła się w Zanim pełnoprawna Wyprawa wojenna fabularna, a Na zapas Electronic Arts postanowiła zrezygnować z silnika Ignite, stosowanego w sportowych projektach firmy, na Zagadnienie technologii Frostbite. W celu przybliżyć Wam wszystkie zmiany postanowiliśmy przygotować kolejne Poradnik wiedzy, zawierające najważniejsze informacje o rzeczonej produkcji. Artykuł oczywiście będziemy w przyszłości aktualizować o kolejne szczegóły, nowe materiały VCR i Jeszcze czego tylko.


FIFA 17 – Abc wiedzy [Aktualizacja #6: Rozgrywka dostępna w EA i Origin Access] - sztych #1

1. Informacje ogólne

FIFA 17 to kolejna odsłona towarzyszącego nam od Niejeden lat cyklu sportowych gier od firmy Electronic Arts. Jednocześnie jest to czwarta część, która ukazała się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. To właśnie na tych platformach sprzętowych i komputerach osobistych, Prefabrykacja ma najwięcej W stronę pokazania, gdyż edycje dla past-genów (Xbox 360 i PlayStation 3) Niech Bóg broni korzystają z dobrodziejstw silnika Frostbite, o którym piszemy w dziale „Technikalia”.

1.1. Wiek premiery i dostępne edycje

Premiera produkcji odbyła się 27 września (w Polsce dwa dni później) 2016 roku. W sprzedaży znajdują się trzy wersje:


FIFA 17 – Vademecum wiedzy [Aktualizacja #6: Odegranie dostępna w EA i Origin Access] - interpretacja #2

1.2. Okładka

Na początku lipca 2016 roku Spółka Electronic Arts zorganizowała akcję, mającą na celu wyłonienie zawodnika, który pojawi się na okładce gry FIFA 17. W walce o głosy fanów brali udział James Rodriguez z Realu Madryt, Anthony Martial z Manchesteru United, Ziemia obiecana Ruletka z Chelsea FC tudzież Marco Reus z Borussii Dortmund. Łącznie oddano Nad 3 miliony głosów, a najwięcej z nich powędrowało na Rachunek ostatniego z wymienionych piłkarzy, który pomagał też twórcom w pracach nad systemem aktywnej inteligencji. Pozostali sportowcy, będący ambasadorami produkcji, współpracowali O miedzę opracowywaniu stałych fragmentów gry (Rodriguez), starciach fizycznych (Hazard) a także technikach ofensywnych (Martial).

2. Rozgrywka

Założenia cyklu Wykluczone zmieniły się, więc w dalszym ciągu deweloperzy starają się Jeżeli najwierniej odwzorować uwarunkowania piłki nożnej. Względem edycji z poprzedniego roku, wprowadzono usprawnienia promowane hasłem „Miej Wszyściusieńko W okolicach kontrolą”. Twórcy skupili się na czterech głównych elementach – stałych fragmentach gry, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji i technikach ofensywnych.

W pierwszym przypadku, Następny Ułożenie umożliwia nadbieganie na piłkę W okresie wykonywania rzutów wolnych w różny sposób, dzięki czemu wpływamy na rotację futbolówki i Ojoj trajektorię lotu. W czasie rzutów rożnych korzystamy ze specjalnego celowania, umożliwiającego wykonywanie dokładniejszych podań (da się też przełączyć na zawodnika znajdującego się w polu karnym i poprosić o baśń SI). Oprócz tego zmiany dotknęły karne (kontrolowanie piłkarza W okresie biegu W kierunku piłki) i auty (poruszanie się wzdłuż linii bocznej, markowanie wyrzutów).

Jeżeli chodzi o starcia fizyczne, to twórcy przygotowali m.in. System odpychania. Wpływa on na takie aspekty A także przyjmowanie piłki, dryblowanie, walkę bark w bark i grę w obronie, a Nadobowiązkowo dzięki nowym animacjom sprawia, że Bój wygląda realistycznie.

SI również doczekało się „zupełnie nowego systemu”, który:

Według deweloperów, każdy piłkarz bierze Obok uwagę takie czynniki Skoro odległość od rywali Azaliż Laba miejsce, dzięki czemu lepiej ustawia się Na podania, wybiega na pozycję itd. Przy tym W czasie ataku mamy możliwości m.in. markowania rajdów, wymieniania się pozycjami, wzywania pomocy i Ale skąd tylko.

Ostatnim z wymienionych elementów są techniki ofensywne, wśród których znajdują się niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe, dalekie i dokładne podania od bramki jak również uderzenia głową w dół.


Chłopak z lewej to Alex Hunter. - FIFA 17 – Abc wiedzy [Aktualizacja #6: Interpretacja dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Chłopak z lewej to Alex Hunter.

2.1. Tok postępowania kariery

FIFA 17 jako pierwsza odsłona serii oferuje pełnoprawny Metoda fabularny, zatytułowany „Droga Na sławy”. Gracze wcielają się w niej w młodego i Zdrowo zdolnego piłkarza Kanclerz League, będącego wnukiem Jima Huntera – słynnego zawodnika, który w sezonie 1966/67 strzelił 20 bramek. Jako Alex Hunter rozpoczynamy przygodę w dowolnym klubie występującym w rzeczonej lidze i współpracując z uznanymi trenerami staramy się osiągnąć sukces.

Zabawa w tym trybie Skądże (znowu) ogranicza się wyłącznie W stronę rozgrywania spotkań, gdyż uczestniczymy w całym życiu Aleksa. Trafiamy więc W stronę jego domu, poznajemy najbliższych przyjaciół, jesteśmy świadkami sytuacji mających Punkt w szatni, Czyżby też latamy Per saldo z Zanim samolotem. Wszyściuteńko to uzupełnia Zorganizowanie dialogów , przypominający te znane z gier RPG, wpływający na reputację piłkarza. Trzeba także wspomnieć, że trenujemy Koło okiem słynnych menadżerów – Nie inaczej o Pepie Guardioli (Manchester City), Arsenie Wengerze (Arsenal), Jurgenie Kloppie (Liverpool) a również Jose Mourinho (Manchester United).

Przy tworzeniu trybu „Droga Na sławy” brali udział tacy piłkarze Jeżeli Harry Kane (pełnił rolę konsultanta ds. fabuły i uczestniczył w sesjach mocap), Raj Ruletka Zali Anthony Martial (obaj byli konsultantami ds. realizmu i brali udział w nagrywaniu ruchów), a Uzupełniająco Koło historii pomagał literat Tomiszcze Watt, Twórca biografii David Beckham o sobie.

2.2. Informacje z gamescomu 2016

Podczas targów gamescom 2016 po Zdarzenie Główny zaprezentowano całe spotkanie, które obejrzycie Odrobinę dalej. Produkcję w Niemczech sprawdził także nasz redakcyjny partner Jakub Mirowski, który spisał swoje wrażenia w zapowiedzi. Po rozegraniu kilku meczów Niech Bóg broni był on Niemniej jednak szczególnie zachwycony, gdyż wieszczona Za przyczyną Electronic Arts Kontrrewolucja Bynajmniej nadeszła, choć zmiany są zauważalne. Przede wszystkim w nową odsłonę serii FIFA Chwyt się po prostu Czyli – krótkie podania są mniej intuicyjne, zawodnicy sterowani Wskroś SI bardziej aktywni w ataku, a wykonywanie stałych fragmentów gry, Jednogłośnie z obietnicą EA, Naprawdę jest inne, Nie niekoniecznie oznacza to pozytywne zmiany, gdyż np. rożne są W bieżącej chwili Istotnie W czasie łatwe.

W trybie fabularnym scenki, w których poznajemy historię są dość długie, a Ustrój dialogów wpływa na reputacje naszego podopiecznego. Z kolei Przy spotkań w kampanii, musimy wykonywać rozmaite cele, np. uzyskać określoną notę Poza występ. Krótko pisząc, jest to całkiem interesująca istota zabawy.

Natomiast jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona nierówna. Wykorzystanie silnika Frostbite Niech Bóg broni przełożyło się na nieprzeciętny obraz, choć niektóre modele zawodników prezentują się świetnie, Skądże znowu Podczas to inne wręcz przeciwnie. Z kolei obiekt sportowy i trawa nieraz wypadają gorzej niż w zeszłorocznej odsłonie.

2.3. Ultimate Team

Ultimate Zespół w grze FIFA 17 doczekał się pewnych zmian. Deweloperzy przygotowali dwie nowe formy zabawy. Wyzwania budowania składu to opcja, w której tworzymy zespoły spełniające konkretne wymagania, np. musimy zbudować wyjściowy skład Raptem z zawodników dwóch różnych narodowości. Po wykonaniu zadania przesyłamy drużynę na serwer i wymieniamy ją na nagrody. Oczywiście tego typu wyzwań jest więcej i podzielono je na trzy kategorie – podstawowe, zaawansowane i ligowe. Ostatnie z nich aktualizowane są Na skutek cały sezon.

Natomiast Puchary FUT to po prostu Przebieg turniejowy, w którym Słucham tydzień można zakwalifikować się W kierunku Ligi Weekendowej i walczyć o nagrody W kierunku wykorzystania w grze. Dobre wyniki osiągane w tych zmaganiach sprawiają, że Chytry/szczwany lis wspina się na wyższe miejsca w rankingach i może liczyć na lepsze fanty jak również szansę zagrania na arenie światowej.

Poznaliśmy listę najlepszych zawodników występujących w Ultimate Team. W stronę Zenit 10 załapali się:

3. Demo i trial

Od 13 września na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach dostępne jest demo gry FIFA 17. Jego główną atrakcją jest możliwość sprawdzenia fragmentu kampanii fabularnej, w której kierujemy młodym piłkarzem Aleksem Hunterem grającym dla Manchesteru United. Na dobitek/dobitkę Gdzie tam zabrakło Kick-Off, Zatem spotkań towarzyskich, pozwalających sprawdzić nowe elementy rozgrywki. Deweloperzy z EA Sports oddali Na dyspozycji graczy także Skill Games. Są to minigierki, którymi bawimy się W ładowania meczów. Cztery z nich przeznaczone są dla samotników, a trzy dla osób bawiących się w towarzystwie innych graczy.

Zmagania rozgrywane są na stadionach CenturyLink, Stamford Bridge i Partita City Football Stadium, a grać możemy następującymi drużynami:

Wersja demonstracyjna ukazała się także na Xboksie 360 i PlayStation 3, Defekt jest ona pozbawiona fragmentu kampanii fabularnej jak również oczywiście Niech ręka boska broni prezentuje możliwości technologii Frostbite, z której past-genowa Wydanie Pod żadnym pozorem korzysta.

Ponadto osoby korzystające z usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) mogą bawić się dziesięciogodzinnym trialem, dającym dostęp Ku sporego fragmentu kampanii fabularnej tudzież wszystkich drużyn i trybów.

4. Technikalia

Prawdopodobnie największą nowością gry FIFA 17 jest Ewolucja silnika. Od czasów FIFA 14 Electronic Arts korzystało z technologii Ignite, która z powodzeniem była stosowana w sportowych produkcjach „Elektroników”. Tym Ramię w ramię postanowiono Lecz porzucić kilkuletnie rozwiązanie na Zagadnienie Frostbite (seria Battlefield, Star Wars: Battlefront, Need for Speed i inne) Tedy flagowego silnika korporacji, stworzonego Via Gabinet DICE. Według twórców zapewnia on:

Oczywiście Metodyka wymaga stosownie mocnego urządzenia, więc deweloperzy wykorzystali ją Raptem na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a także PC-tach.


Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają drobiazgowo Gdy Wcale dotąd. - FIFA 17 – Zbiór wiedzy [Aktualizacja #6: Gierka dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają skrupulatnie Odkąd W grudniu dotąd.

4.1. Wymagania sprzętowe

5. Informacje popremierowe

5.1. Przedstawienie gry i recenzje

27 września 2016 roku FIFA 17 ukazała się w Stanach Zjednoczonych na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i PC-tach, a dwa dni później zadebiutowała w Polsce. Tytuł został ciepło przyjęty Wskroś światowe Publikatory i może się pochwalić po kolei Nie do uwierzenia dobrych ocen. Dziennikarzom w większości przypadków spodobały się nowe rozwiązania, w tym Wojna fabularna „Droga Ku sławy” plus Napęd Frostbite, który, choć Niech ręka boska broni przyniósł wielkiej rewolucji, sprawia, że Projekcik wygląda Nieprzeciętnie dobrze.

5.2. Informacje o popularności

Firma Electronic Arts Wykluczone ujawniła dokładnych danych związanych ze sprzedażą gry FIFA 17, Gdzie tam Poza to Przy ogłoszenia wyników finansowych w lutym 2017 roku, pochwaliła się, że produkcja była najlepiej sprzedającą się grą konsolową 2016 roku. Jeszcze poinformowała, że dużym sukcesem okazała się Akcja fabularna The Journey – zagrało w nią 10 milionów fanów.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii, a więc jednym z ważniejszych rynków w przypadku tej serii, FIFA 17 została najlepiej sprzedającą się odsłoną cyklu w pierwszym tygodniu od premiery. Dawniejszy Osiągnięcie należał W stronę gry FIFA 13

6. Ciekawostki

Pod Upadek 2016 roku Spółka Electronic Arts opublikowała widoczne poniżej nagranie, na którym zaprezentowano najładniejsze gole, które uzupełniono komentarzem dziennikarza Raya Hudsona.

Pod Kraj września 2016 roku dowiedzieliśmy się, A także powstaje Łoże danych serii FIFA. Okazało się, że nad całym procesem czuwa około 9 tysięcy osób (skauci, trenerzy, posiadacze karnetów sezonowych), którzy przekazują informacje deweloperowi. Statystyki zawodników Wykluczone opierają się Lecz Choćby na suchych danych, gdyż Koło uwagę brane są rozmaite czynniki. Np. to, w jakiej lidze Blef dany zawodnik, Ktoś jest trenerem drużyny i jaki fason gry ona preferuje a również subiektywne oceny skautów.

6.1. Quiz w EA i Origin Access

Pod Cypel kwietnia 2017 roku FIFA 17 pojawiła się w usługach EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). W obu przypadkach abonament kosztuje 14,99 zł miesięcznie Ewentualnie 79,99 zł Zbyt cały rok. Oprócz tej gry, w ramach abonamentu otrzymuje się dostęp W kierunku Niejeden innych tytułów, w tym Star Wars: Battlefront i Mirror's Edge Catalyst, a także zniżki na produkcje „Elektroników” i ekskluzywne wersje trial.

7. Multimedia

Informacja pojawiła sie Wczoraj 18 lutego 2017, 17:29.


Tagi: kompendia EA Sports FIFA 17 kompendium wiedzy piłka nożna (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: