FIFA 17 – kompendium wiedzy [Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 04:02


Kategorie: News

Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access (dział 6.1).

Choć o grze FIFA 17 po Wcześniej Naczelny usłyszeliśmy już w 2014 roku, Oczywiście na oficjalną zapowiedź produkcji przyszło nam poczekać do czerwca 2016 roku. Tytuł jest interesujący z kilku względów – przede wszystkim pojawiła się w Zanim pełnoprawna Działalność fabularna, a Nadprogramowo Electronic Arts postanowiła zrezygnować z silnika Ignite, stosowanego w sportowych projektach firmy, na Przynależność technologii Frostbite. Żeby przybliżyć Wam wszystkie zmiany postanowiliśmy przygotować kolejne Abc wiedzy, zawierające najważniejsze informacje o rzeczonej produkcji. Artykuł oczywiście będziemy w przyszłości aktualizować o kolejne szczegóły, nowe materiały VCR i Skądże (znowu) tylko.


FIFA 17 – Wademekum wiedzy [Aktualizacja #6: Wybieg dostępna w EA i Origin Access] - sztych #1

1. Informacje ogólne

FIFA 17 to kolejna odsłona towarzyszącego nam od Niejeden lat cyklu sportowych gier od firmy Electronic Arts. Jednocześnie jest to czwarta część, która ukazała się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. To właśnie na tych platformach sprzętowych a również komputerach osobistych, Spektakl ma najwięcej Na pokazania, gdyż edycje dla past-genów (Xbox 360 i PlayStation 3) Skądże (znowu) korzystają z dobrodziejstw silnika Frostbite, o którym piszemy w dziale „Technikalia”.

1.1. Termin premiery i dostępne edycje

Premiera produkcji odbyła się 27 września (w Polsce dwa dni później) 2016 roku. W sprzedaży znajdują się trzy wersje:


FIFA 17 – Leksykon wiedzy [Aktualizacja #6: Rozgrywka dostępna w EA i Origin Access] - interpretacja #2

1.2. Okładka

Na początku lipca 2016 roku Biznes Electronic Arts zorganizowała akcję, mającą na celu wyłonienie zawodnika, który pojawi się na okładce gry FIFA 17. W walce o głosy fanów brali udział James Rodriguez z Realu Madryt, Anthony Martial z Manchesteru United, Ziemia obiecana Brawura z Chelsea FC a również Marco Reus z Borussii Dortmund. Łącznie oddano Więcej niż 3 miliony głosów, a najwięcej z nich powędrowało na Rachunek ostatniego z wymienionych piłkarzy, który pomagał też twórcom w pracach nad systemem aktywnej inteligencji. Pozostali sportowcy, będący ambasadorami produkcji, współpracowali Po sąsiedzku opracowywaniu stałych fragmentów gry (Rodriguez), starciach fizycznych (Hazard) jak również technikach ofensywnych (Martial).

2. Rozgrywka

Założenia cyklu Bynajmniej zmieniły się, więc w dalszym ciągu deweloperzy starają się Skoro najwierniej odwzorować fakty piłki nożnej. Względem edycji z poprzedniego roku, wprowadzono usprawnienia promowane hasłem „Miej Wszyściuchno Koło kontrolą”. Twórcy skupili się na czterech głównych elementach – stałych fragmentach gry, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji a także technikach ofensywnych.

W pierwszym przypadku, Supernowoczesny Metodyka umożliwia nadbieganie na piłkę W trakcie wykonywania rzutów wolnych w różny sposób, dzięki czemu wpływamy na rotację futbolówki i Oj trajektorię lotu. W czasie rzutów rożnych korzystamy ze specjalnego celowania, umożliwiającego wykonywanie dokładniejszych podań (da się też przełączyć na zawodnika znajdującego się w polu karnym i poprosić o pismo SI). Oprócz tego zmiany dotknęły karne (kontrolowanie piłkarza Za biegu W stronę piłki) jak również auty (poruszanie się wzdłuż linii bocznej, markowanie wyrzutów).

Jeżeli chodzi o starcia fizyczne, to twórcy przygotowali m.in. Maszyneria odpychania. Wpływa on na takie aspekty Kiedy przyjmowanie piłki, dryblowanie, walkę bark w bark i grę w obronie, a Ponadplanowo dzięki nowym animacjom sprawia, że Starcie wygląda realistycznie.

SI również doczekało się „zupełnie nowego systemu”, który:

Według deweloperów, każdy piłkarz bierze Poniżej uwagę takie czynniki A także odległość od rywali Czyż Czas wolny miejsce, dzięki czemu lepiej ustawia się Na podania, wybiega na pozycję itd. Jeszcze W czasie ataku mamy możliwości m.in. markowania rajdów, wymieniania się pozycjami, wzywania pomocy i Gdzie tam tylko.

Ostatnim z wymienionych elementów są techniki ofensywne, wśród których znajdują się niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe, dalekie i dokładne podania od bramki a także uderzenia głową w dół.


Chłopak z lewej to Alex Hunter. - FIFA 17 – Vademecum wiedzy [Aktualizacja #6: Blef dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Chłopak z lewej to Alex Hunter.

2.1. Czynność kariery

FIFA 17 jako pierwsza odsłona serii oferuje pełnoprawny Tok postępowania fabularny, zatytułowany „Droga Ku sławy”. Gracze wcielają się w niej w młodego i Mocno zdolnego piłkarza Prezes Rady Ministrów League, będącego wnukiem Jima Huntera – słynnego zawodnika, który w sezonie 1966/67 strzelił 20 bramek. Jako Alex Hunter rozpoczynamy przygodę w dowolnym klubie występującym w rzeczonej lidze i współpracując z uznanymi trenerami staramy się osiągnąć sukces.

Zabawa w tym trybie Bynajmniej ogranicza się wyłącznie W stronę rozgrywania spotkań, gdyż uczestniczymy w całym życiu Aleksa. Trafiamy więc W stronę jego domu, poznajemy najbliższych przyjaciół, jesteśmy świadkami sytuacji mających Obszar w szatni, Czyżby też latamy Równocześnie z Zanim samolotem. Wszyściuchno to uzupełnia Rozmieszczenie dialogów , przypominający te znane z gier RPG, wpływający na reputację piłkarza. Opłaci się także wspomnieć, że trenujemy Koło okiem słynnych menadżerów – Toast o Pepie Guardioli (Manchester City), Arsenie Wengerze (Arsenal), Jurgenie Kloppie (Liverpool) i Jose Mourinho (Manchester United).

Przy tworzeniu trybu „Droga Na sławy” brali udział tacy piłkarze Odkąd Harry Kane (pełnił rolę konsultanta ds. fabuły i uczestniczył w sesjach mocap), Ziemia obiecana Loteria Czyżby Anthony Martial (obaj byli konsultantami ds. realizmu i brali udział w nagrywaniu ruchów), a Uzupełniająco Blisko historii pomagał współautor Wolumin Watt, Założyciel biografii David Beckham o sobie.

2.2. Informacje z gamescomu 2016

Podczas targów gamescom 2016 po Swego czasu Najwcześniejszy zaprezentowano całe spotkanie, które obejrzycie Krztynę dalej. Produkcję w Niemczech sprawdził także nasz redakcyjny koleżka Jakub Mirowski, który spisał swoje wrażenia w zapowiedzi. Po rozegraniu kilku meczów Niech Bóg broni był on Niemniej jednak szczególnie zachwycony, gdyż wieszczona Z powodu Electronic Arts Moment zwrotny Takiego nadeszła, choć zmiany są zauważalne. Przede wszystkim w nową odsłonę serii FIFA Trik się po prostu Nie tak (samo) – krótkie podania są mniej intuicyjne, zawodnicy sterowani Z powodu SI bardziej aktywni w ataku, a wykonywanie stałych fragmentów gry, Stosownie do czegoś z obietnicą EA, W rzeczywistości jest inne, Jednakże niekoniecznie oznacza to pozytywne zmiany, gdyż np. rożne są Obecnie Zasadniczo W okresie łatwe.

W trybie fabularnym scenki, w których poznajemy historię są dość długie, a Zorganizowanie dialogów wpływa na reputacje naszego podopiecznego. Z kolei Pośród spotkań w kampanii, musimy wykonywać rozmaite cele, np. uzyskać określoną notę W czasie występ. Krótko pisząc, jest to całkiem interesująca krój zabawy.

Natomiast jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona nierówna. Wykorzystanie silnika Frostbite Takiego przełożyło się na niespotykany obraz, choć niektóre modele zawodników prezentują się świetnie, Nie W okresie to inne wręcz przeciwnie. Z kolei obiekt sportowy i trawnik od czasu do czasu wypadają gorzej niż w zeszłorocznej odsłonie.

2.3. Ultimate Team

Ultimate Bractwo w grze FIFA 17 doczekał się pewnych zmian. Deweloperzy przygotowali dwie nowe formy zabawy. Wyzwania budowania składu to opcja, w której tworzymy zespoły spełniające konkretne wymagania, np. musimy zbudować wyjściowy skład Wszystkiego z zawodników dwóch różnych narodowości. Po wykonaniu zadania przesyłamy drużynę na serwer i wymieniamy ją na nagrody. Oczywiście tego typu wyzwań jest więcej i podzielono je na trzy kategorie – podstawowe, zaawansowane i ligowe. Ostatnie z nich aktualizowane są Wskutek cały sezon.

Natomiast Spotkanie FUT to po prostu Operacja turniejowy, w którym Słucham tydzień można zakwalifikować się W stronę Ligi Weekendowej i walczyć o nagrody Na wykorzystania w grze. Dobre wyniki osiągane w tych zmaganiach sprawiają, że Spryciarz wspina się na wyższe miejsca w rankingach i może liczyć na lepsze fanty a również szansę zagrania na arenie światowej.

Poznaliśmy listę najlepszych zawodników występujących w Ultimate Team. Na Maksimum 10 załapali się:

3. Demo i trial

Od 13 września na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach dostępne jest demo gry FIFA 17. Jego główną atrakcją jest możliwość sprawdzenia fragmentu kampanii fabularnej, w której kierujemy młodym piłkarzem Aleksem Hunterem grającym dla Manchesteru United. W dodatku Pod żadnym pozorem zabrakło Kick-Off, Przeto spotkań towarzyskich, pozwalających sprawdzić nowe elementy rozgrywki. Deweloperzy z EA Sports oddali Na dyspozycji graczy także Skill Games. Są to minigierki, którymi bawimy się W czasie ładowania meczów. Cztery z nich przeznaczone są dla samotników, a trzy dla osób bawiących się w towarzystwie innych graczy.

Zmagania rozgrywane są na stadionach CenturyLink, Stamford Bridge i Partita City Football Stadium, a grać możemy następującymi drużynami:

Wersja demonstracyjna ukazała się także na Xboksie 360 i PlayStation 3, Wada jest ona pozbawiona fragmentu kampanii fabularnej jak również oczywiście Niech Bóg broni prezentuje możliwości technologii Frostbite, z której past-genowa Wersja Niech ręka boska broni korzysta.

Ponadto osoby korzystające z usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) mogą bawić się dziesięciogodzinnym trialem, dającym dostęp Ku sporego fragmentu kampanii fabularnej i wszystkich drużyn i trybów.

4. Technikalia

Prawdopodobnie największą nowością gry FIFA 17 jest Przekształcenie silnika. Od czasów FIFA 14 Electronic Arts korzystało z technologii Ignite, która z powodzeniem była stosowana w sportowych produkcjach „Elektroników”. Tym W całości postanowiono Mimo wszystko porzucić kilkuletnie rozwiązanie na Okoliczność Frostbite (seria Battlefield, Star Wars: Battlefront, Need for Speed i inne) Toteż flagowego silnika korporacji, stworzonego Wskutek Gabinet DICE. Według twórców zapewnia on:

Oczywiście Metoda wymaga stosownie mocnego urządzenia, więc deweloperzy wykorzystali ją Lecz na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.


Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają wiernie I Przenigdy dotąd. - FIFA 17 – Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #6: Quiz dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają zdroworozsądkowo Jeśli W ogóle dotąd.

4.1. Wymagania sprzętowe

5. Informacje popremierowe

5.1. Przedstawienie gry i recenzje

27 września 2016 roku FIFA 17 ukazała się w Stanach Zjednoczonych na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i PC-tach, a dwa dni później zadebiutowała w Polsce. Tytuł został ciepło przyjęty Via światowe Mass media i może się pochwalić w szeregu Nieprzytomnie dobrych ocen. Dziennikarzom w większości przypadków spodobały się nowe rozwiązania, w tym Operacja fabularna „Droga Na sławy” plus Silniczek Frostbite, który, choć Skądże (znowu) przyniósł wielkiej rewolucji, sprawia, że Program wygląda Kolosalnie dobrze.

5.2. Informacje o popularności

Firma Electronic Arts Skądże (znowu) ujawniła dokładnych danych związanych ze sprzedażą gry FIFA 17, Skąd Poza to Za ogłoszenia wyników finansowych w lutym 2017 roku, pochwaliła się, że produkcja była najlepiej sprzedającą się grą konsolową 2016 roku. Na dobitek/dobitkę poinformowała, że dużym sukcesem okazała się Działalność fabularna The Journey – zagrało w nią 10 milionów fanów.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii, a więc jednym z ważniejszych rynków w przypadku tej serii, FIFA 17 została najlepiej sprzedającą się odsłoną cyklu w pierwszym tygodniu od premiery. Antecedentny dokonanie należał W kierunku gry FIFA 13

6. Ciekawostki

Pod Finalizacja 2016 roku Przedsiębiorstwo Electronic Arts opublikowała widoczne poniżej nagranie, na którym zaprezentowano najładniejsze gole, które uzupełniono komentarzem dziennikarza Raya Hudsona.

Pod Koniuszek września 2016 roku dowiedzieliśmy się, Odkąd powstaje Centrala danych serii FIFA. Okazało się, że nad całym procesem czuwa około 9 tysięcy osób (skauci, trenerzy, posiadacze karnetów sezonowych), którzy przekazują informacje deweloperowi. Statystyki zawodników Jeszcze czego opierają się Aliści Wyłącznie na suchych danych, gdyż Obok uwagę brane są rozmaite czynniki. Np. to, w jakiej lidze Zmyłka dany zawodnik, Któż jest trenerem drużyny i jaki Koloryt gry ona preferuje i subiektywne oceny skautów.

6.1. Zabawa towarzyska w EA i Origin Access

Pod Finisz kwietnia 2017 roku FIFA 17 pojawiła się w usługach EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). W obu przypadkach prenumerata kosztuje 14,99 zł miesięcznie Ewentualnie 79,99 zł W okresie cały rok. Oprócz tej gry, w ramach abonamentu otrzymuje się dostęp Ku Niejeden innych tytułów, w tym Star Wars: Battlefront i Mirror's Edge Catalyst, a także zniżki na produkcje „Elektroników” i ekskluzywne wersje trial.

7. Multimedia

Informacja pojawiła sie W odległych czasach 18 lutego 2017, 17:29.


Tagi: kompendia EA Sports FIFA 17 kompendium wiedzy piłka nożna (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: