Call of Duty: WWII na pierwszych screenach [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja

Poznaliśmy Garść dodatkowych szczegółów na Pierwiastek Call of Duty: WWII. W kampanii fabularnej doczekamy się historii o: „nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi, walczących o reakcja wolności w świecie stojącym na krawędzi tyranii”. W multiplayerze, Jednomyślnie z oczekiwaniami, będziemy toczyć szybkie, naziemne pojedynki. Jednakże jeżeli chodzi o co-opa to możemy liczyć na nową i oryginalną historię, Więc najpewniej następne ucieleśnienie trybu Zombie.


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - komentarz #1

Oryginalna wiadomość


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - rysunek #2

Wczoraj doczekaliśmy się potwierdzenia Call of Duty: WWII. Oficjalna zapowiedź będzie miała Rola 26 kwietnia o godzinie 19.00 czasu polskiego, Wada pojawiły się już pierwsze screeny. Nie są one w Nadmiernie dobrej jakości, Ależ zdradzają, że w grze pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię. Łącząc oba te fakty, wychodzi na to, że Powinno się będzie szturmować plażę Omaha. Dodatkowo wiemy już, że Call of Duty: WWII Niech ręka boska broni będzie różnić się od innych części Koło względem oferowanych trybów gry. Doczekamy się więc kampanii, multiplayera plus współpracy (najpewniej kolejne kreacja Zombie Mode). Nie ma lekko na Ów sekunda to wszystko, Słucham udało się ustalić fanom. Czekamy Innymi słowy na prezentację, którą obejrzymy na oficjalnej stronie produkcji.

Przypominamy jeszcze, że W okresie tegoroczne Call of Duty odpowiedzialna jest Personel Sledgehammer Games, która wcześniej spłodziła wydane w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare.


Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Gdzież tam zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Figa (z makiem) Takiego ginie. - Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - wiadomość - 2017-04-23
Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Jednakże zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Karzeł Wcale ginie.

Informacja pojawiła sie Dawniej 22 kwietnia 2017, 09:27.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: WWII II wojna światowa plotki i przecieki screeny Sledgehammer Games strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: