Call of Duty: WWII na pierwszych screenach [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja

Poznaliśmy Parę dodatkowych szczegółów na Ramy Call of Duty: WWII. W kampanii fabularnej doczekamy się historii o: „nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi, walczących o sposób/ styl bycia wolności w świecie stojącym na krawędzi tyranii”. W multiplayerze, Bezkonfliktowo z oczekiwaniami, będziemy toczyć szybkie, naziemne pojedynki. Jednak jeżeli chodzi o co-opa to możemy liczyć na nową i oryginalną historię, Zatem najpewniej następne rola trybu Zombie.


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - tablica #1

Oryginalna wiadomość


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - udokumentowanie #2

Wczoraj doczekaliśmy się potwierdzenia Call of Duty: WWII. Oficjalna zapowiedź będzie miała Pozycja 26 kwietnia o godzinie 19.00 czasu polskiego, Niemniej jednak pojawiły się już pierwsze screeny. Nie są one w Nadmiernie dobrej jakości, Skaza zdradzają, że w grze pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię. Łącząc oba te fakty, wychodzi na to, że Powinno się będzie szturmować plażę Omaha. Dodatkowo wiemy już, że Call of Duty: WWII Niech ręka boska broni będzie różnić się od innych części Blisko względem oferowanych trybów gry. Doczekamy się więc kampanii, multiplayera tudzież współpracy (najpewniej kolejne inkarnacja Zombie Mode). Żal na Ów chwilka to wszystko, Słucham udało się ustalić fanom. Czekamy Innymi słowy na prezentację, którą obejrzymy na oficjalnej stronie produkcji.

Przypominamy jeszcze, że Zbyt tegoroczne Call of Duty odpowiedzialna jest Obsługa Sledgehammer Games, która wcześniej spłodziła wydane w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare.


Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Nie zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Miernota Wcale ginie. - Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - wiadomość - 2017-04-23
Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Jednak zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Dno Wykluczone ginie.

Informacja pojawiła sie Ongi 22 kwietnia 2017, 09:27.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: WWII II wojna światowa plotki i przecieki screeny Sledgehammer Games strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: